Marketing Internetowy Łódź

Zajmujemy się kreowaniem wizerunku w sieci, poczynając od optymalizacji oraz prowadzenia mediów społecznościowych, przez kampanie reklamowe Google Adwords, Facebook Ads, czy Instagram Ads, a także Content Marketingiem, czyli jednym z kluczowych elementów każdej strony internetowej. Twój wizerunek w internecie, to jeden z najważniejszych elementów skutecznego marketingu, oraz budowania zaufania klientów.

Content Marketing

Jednym z najważniejszych elementów każdej strony internetowej, jest unikalna i odpowiednio zoptymalizowana treść, która wzbudzi zaufanie klienta, a także zaktywizuje do działania.

Google AdWords / Facebook Ads

Dzięki odpowiedniej reklamie w Google Adwords, Facebook Ads, oraz Instagram Ads klient trafi na Twoją stronę internetową bezpośrednio po zoptymalizowaniu i rozpoczęciu kampanii.

Media społecznościowe

Aktywność w mediach społecznościowych to jeden z kluczowych elementów w kontaktach z konsumentami, a także miejsce w którym niskim kosztem można pozyskać nowych potencjalnych klientów.

Wycena kampanii reklamowej

Nasze biuro znajduje się w Łodzi, ale pracujemy także zdalnie. Skontaktuj się z nami, i otrzymaj bezpłatną wycenę strategii marketingowej w internecie, lub umów się na spotkanie. W razie pytań, służymy pomocą.

NAPISZ DO NAS

Wizualizacje 3D

Tworzymy kreacje wiernie odwzorowujące rzeczywistość przy użyciu najnowocześniejszego oprogramowania, zachowując przy tym najwyższą staranność, dzięki czemu nasze realizacje są w pełni fotorealistyczne.

SPRAWDŹ

Strony internetowe

Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania, poczynając od wyboru hostingu, poprzez instalację na serwerze, utworzenie oraz dostosowanie strony, na końcu przeprowadzając krótkie szkolenie z zarządzania portalem.

SPRAWDŹ

Projektowanie Graficzne

Nasze realizacje powstają na podstawie wiedzy zdobytej na międzynarodowych uczelniach, wieloletniego doświadczenia zdobytego w branży, oraz autorskich pomysłach, dzięki czemu każdy z projektów jest nieszablonowy i oryginalny.

SPRAWDŹ