WeFORM Studio

WeFORM to nowoczesne Studio Graficzne, złożone z młodych, ambitnych, i niesamowicie kreatywnych osób. Połączyła nas wspólna pasja, jaką jest szeroko pojęta grafika komputerowa i reklama. Nasi klienci, to osoby, które napędzają nasz życiowy cel, dlatego w pełni oddajemy się zleconemu nam projektowi, czy zadaniu. Sukces osoby powierzającej nam pracę, to także nasz sukces, dlatego masz pewność że damy z siebie wszystko podczas współpracy z Tobą. Razem możemy wiele osiągnąć!

Krystian Porada

Co-Founder

Projektant grafiki komputerowej, specjalista marketingu sieciowego, pasjonat sektora kreatywnego. Magister sztuki, z kilkuletnim doświadczeniem zdobytym w pracy jako freelancer.

Adrian Biernacki

Co-Founder

Grafik komputerowy, związany ze światem artystycznym od wielu lat. Specjalizuje się w tworzeniu wizualizacji 3D, oraz kreowaniu wizerunku marki. Magister grafiki projektowej, doświadczony kilkuletnią pracą w branży.

Doświadczony i zgrany zespół

Naszym atutem jest doświadczenie w branży marketingu. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi firmami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze najnowsze standardy.

Nasze umiejętności

Strona internetowa, odpowiednia reklama, i marketing sieciowy, to w dzisiejszych czasach klucz do sukcesu każdej firmy. Mając stronę internetową ułatwiasz dostęp dla swoich klientów, posiadając odpowiednią reklamę zwracasz uwagę nowych, będąc aktywnym w mediach społecznościowych utrzymujesz niezbędny kontakt. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci osiągnąć sukces!

Photoshop 0 %

Illustrator 0 %

After Effects 0 %

3ds MAX 0 %

HTML5/CSS3 0 %

Proces twórczy

Każdy proces twórczy, rozpoczynamy od poznania naszego klienta, jego oczekiwań, oraz szczegółowej analizy założeń. Stawiamy na dialog, dlatego jesteśmy otwarci na sugestię, i spostrzeżenia. Wstępne rozmowy, oraz odpowiednie nawiązanie kontaktu, to jeden z kluczy dobrego projektu.

DYSKUSJA

Następnym etapem jest dyskusja, burza mózgów, oraz rozrysowanie map myślowych, w wyniku których podejmujemy kluczowe decyzje dotyczące projektu. Jest to także moment podczas którego budujemy szkielet naszej pracy.

PROJEKTOWANIE

Projektowanie, to czas w którym całkowicie skupiamy się na tworzeniu naszej pracy, realizując wcześniejsze założenia, i nadając im odpowiedni blask. W każdy powierzony nam projekt, wkładamy całe nasze serce, aby zagwarantować klientowi rzetelność wykonanego zadania.

PREZENTACJA

Punktem zwieńczającym pracę, jest prezentacja projektu, oraz odpowiednie przedstawienie klientowi uzyskanych rezultatów. Kładziemy nacisk na współpracę, dlatego jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji.